uygur naturel zeytinyağı ve defne sabunu logo
uygur naturel zeytinyağı ve defne sabunu

HAKKIMIZDA

1972 yılında sabun sektöründe faaliyete başlayan UYGUR Sabun, 1984 yılında yaptığı atılımlarla zeytinyağı üretimine NİZİP tesislerinde başlamıştır. Zeytinyağı ve Sabun üretiminde dünya standartlarını yakalamak ve müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. UYGUR Natürel Zeytinyağı ve Sabun Sanayi olarak kendi markamız olan UYGUR adı altında zeytinyağı üretimi gerçekleştirilmekte, üretim anında ambalajlama yapılmaktadır. Sabun üretiminde yılların verdiği tecrübeyle doğal üretim tekniklerini birleştirerek tamamıyla bitkisel yağlardan (Zeytin, Defne, Palm ve Prina) oluşan doğal sabun üretimi yapılmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, zeytin, zeytinyağı ve sabun sektörünün değişken yapısında fiyat ve talep değişimlerini algılayarak, müşteri taleplerine hızlı cevap verebilmek ve itibarlı hizmet anlayışıyla müşterilerine en mükemmel hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı politikalarıyla iç ve dış piyasada alanının en iyilerinden olmayı hedefleyen UYGUR Zeytinyağı ve Sabun, yaptığı yenilikçi atılımlar ve dinamik kadrosuyla sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.
Tüm hakları saklıdır. ©2013 UYGUR Zeytinyağı Sabun Gıda İnş. Ve Tarım Ürün. İhr. İth. Tic. Ltd. Şti.